Kurtlar Vadisi Pusu 205.Bölüm Fragmanı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 205.Bölüm Fragmanı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu KVP 205. bölüm ile ekranlara geliyor. Aksaçlı Akif'i yem ederek planına ulaşmayı hedefliyor.Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm fragmanı.KVP 204.bölüm son bolüm izle.Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle.

atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" 11. sezonda yine atv ekranlarında.Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 205.Bölüm izle

Yeni sezonda Polat'ın koltuğuna kimin oturacağı ve dağılan İhtiyarlar Heyeti'nin yeniden kurulabilme süreci ağırlıklı konular olacak. Mısır, Suriye ve bölge sorunları hakkında bu sezon da çok şeyler söyleyecek dizi yine Türkiye'nin gündemini oluşturacak.


Polat Alemdar gibi Abdülhey de devlet tarafından yetiştirilmiş özel bir ajandır. Stratejik konularda ve üst mafya-örgüt bağlantılarında uzmandır. Sessizliği, ne düşündüğünü asla belli etmemesi ve ketumluğu nedeniyle Polat’ın sırdaşıdır.Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm izle

Ali Nadir'in doğumu ile büyük bir mutluluk yaşayan Şaşmaz, akşam saatlerinde dizinin 204. bölümü için set ekibi ve atv çalışanlarının pastalı kutlamasına katıldı.

Çok mutlu olduğu her halinden belli olan Şaşmaz; "Hep birlikte nice yüzlü bölümleri görmeyi temenni ediyorum. Önceki bölümler de dahil şu an aramızda olmayan tüm kişilere teşekkür ediyorum. İnşallah Kurtlar Vadisi hep böyle güzellikleri anlatan bir dizi olarak kalacaktır" diyerek duygularını ifade etti.

Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 31.08.2014 13:28:49 54.211.1.204
Yorumlar()