Çalıkuşu 5.Bölüm Fragmanı İzle

Çalıkuşu 5.Bölüm Fragmanı İzle

Kanal d Ekranlarının sevilen dizisi çalıkuşu 5.Bölüm ile bu akşam izleyicisi karşısına çıkacak.

Ekranların sevilen ve fenomen dizisi Çalıkuşu Burak Özçivit başrol oyunculuğunda çekilen dizi gün geçtikçe izleyenleri ekranları başından ayırmayan bir bölüm ile geliyor.Gelelim Dizisnin başrol oyuncusu Burak Özçivit tanıyalım; 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşına katılmış ve “gelecek vadeden” seçilmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır.Çalıkuşu 5.bölüm fragman,çalıkuşu fragman,Çalıkuşu 5.Bölüm bu akşam ki özetinde;kamran bu akşamki yayınlanacak olan bölüm de başı belaya girer.Feride ise yaşanan olaylardan dolayı kendinden geçer fakat yaşanılacak olan bu bölüm de kırlma anı olacak.


Çalıkuşu bu akşam ki bölümde;Kamran babası için yaptığı mücadelede göz yaşları sel olacak.Babasının yaşaması için var gücü ile her yolu dener.O dönemde bir şey vardır ki tıp olayında yasak olan bir şeyi deneyecektir.Bu kadar mücadeleden sonra acaba Seyfettin bey yaşayacak mı izleyenler arasında merak konusu olur, Aynı saatlerde bir adam hayata veda eder. Konağın kapısında bir hareketlilik, bir telaş.Şükür ve sabır zamanıdır artık.kadı vereceği hüküm sonrası feride ve ailesi için büyük süprizler bekliyor.çalıkuşu izle, çalıkuşu full izle, çalıkuşu fragman izle, çalıkuşu dizi izle, çalıkuşu 5.bölüm izle, çalıkuşu 30 Ekim 2013 Çarşamba izle

Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 22.08.2014 10:50:12 54.196.196.72
Yorumlar()